Меблі під ключ

Компанія WOOD LUXURY виготовляє м'які та корпусні меблі за індивідуальними проектами для найвишуканіших і найвибагливіших цінителів комфорту.
Реалізація під ключ

Замовити

Замовити меблі «під ключ» в одного виробника - вигідно та зручно

Меблі від компанії WOOD LUXURY – надійні, надзвичайно комфортні та відповідають усім правилам композиції.

Ми повністю облаштовуємо інтер’єр меблями – процес починається з розробки проекту і закінчується доставкою та монтажем за місцем замовлення. Такий підхід дозволяє клієнтам отримати бажаний результат в готовому вигляді.

Крім того, для своїх клієнтів ми також, за потреби, підбираємо інші складові інтер’єру: мийки, духовки, витяжки, побутову техніку, освітлення - у точній відповідності до дизайну та стилю інтер’єру, заощаджуючи таким чином дорогоцінний час замовника на пошуки й купівлю.

Кому варто купувати меблі на замовлення?

Замовити меблі під ключ – чудове рішення для власників приміщень нестандартних форм. Адже дуже непросто підібрати меблі для кімнат заокруглених форм або, наприклад, шестикутних.

Меблі на замовлення найкраще обирати власникам великих будинків чи квартир, коли простору багато, і потрібно його раціонально та ефектно розподілити на зони певного призначення. Меблі за індивідуальним замовленням дадуть можливість втілити обраний стиль інтер’єру в найменших деталях.

Багато власників невеликих за площею приміщень і малогабаритних квартир також особисто переконалися, що кращий варіант облаштування інтер’єру – це замовлення «під ключ». Адже лише професіонали зможуть настільки раціонально використати корисну площу, щоб все було максимально практично й естетично. Саме для таких варіантів нами розроблені меблі-трансформери, вбудовані меблі та різноманітні ніші. З подібним підходом усі речі знайдуть своє призначення і ще залишиться вільний простір.

Меблі під ключ за індивідуальним проектом – це чи не єдине правильне рішення для власників готелів, ресторанів, барів, кафе, офісних центрів та підприємств. Саме такий спосіб меблювання подібних приміщень дозволяє враховувати конструктивні особливості, дотримуватись єдиного стилю, забезпечувати функціональність, зручність та привабливість закладу.

Етапи виробництва меблів «під ключ»

Наша компанія забезпечує поетапне виготовлення меблів на замовлення, що означає: замовлення, виробництво та встановлення на об’єкті.

Після озвучення побажань клієнта наш дизайнер виїжджає за місцем замовлення, щоб розробити дизайнерський проект максимально точно. Після узгодження всіх питань та підписання двостороннього договору наші працівники розпочинають процес виготовлення меблів. Цей етап може займати різні проміжки часу залежно від кількості меблів, їх складності, необхідних матеріалів.

Після завершення виробництва наші майстри самостійно доставляють та монтують меблі та інші складові інтер’єру, якщо це було передбачено.

Меблі на замовлення «під ключ» - це як індивідуальне пошиття одягу, коли в результаті він абсолютно точно лягає на фігуру, приховуючи недоліки та відкриваючи принади. Так само індивідуальні меблі у Вашому помешканні, офісі чи будь-якому закладі будуть бездоганно прилаштовані, дизайн виглядатиме цілісною гармонійною картиною. Такі інтер’єри – милують погляд, розвивають естетичний смак, викликають захоплення й повагу. Переконайтесь в цьому особисто, переглянувши наше портфоліо.

Якщо Вас зацікавили наші ексклюзивні меблі під ключ - заповніть форму замовлення на нашому сайті!