Ексклюзивні меблі на замовлення

Ексклюзивні меблі на замовлення від компанії WOOD LUXURY – це гарантія високої якості, унікальності дизайну та сучасних технологій виробництва.
Ексклюзивні меблі на замовлення

Замовити

Ексклюзивні меблі найвищого рівня якості

Типові меблі підходять далеко не для кожного помешкання чи закладу. Дуже часто причиною цьому є нестандартні будівельні конструкції або інтер’єри, а також особливі вимоги чи побажання замовників. Саме тому для вирішення подібних завдань ми пропонуємо виготовлення ексклюзивних меблів на замовлення за індивідуально розробленими проектами.

Престижні заклади вимагають індивідуального підходу в оформленні VIP-зал у дорогих ресторанах, апартаментів класу люкс у фешенебельних готелях та різноманітних будинках відпочинку. Меблі преміум на замовлення – це найвищий рівень якості, дизайну та матеріалів. Дуже часто для елітних закладів чи приватних престижних помешкань меблі на замовлення виготовляються в єдиному екземплярі, тому вони є ексклюзивними.

Така робота вимагає від компанії-виробника достатньо практичного досвіду, особливої майстерності та відповідних знань. Спеціалісти компанії WOOD LUXURY володіють такими знаннями та вміннями в повній мірі. Ми виготовляємо ексклюзивні меблі, які за своїми характеристиками та зовнішнім виглядом не програють найкращим зразкам відомих європейських брендів.

Основні переваги ексклюзивних меблів

Виготовляючи ексклюзивні меблі, наша компанія використовує як натуральні, так і штучні матеріали відмінної якості. Із деревини ми працюємо лише з найкращими породами високоякісного масиву: дуб, вільха, бук, ясен. Велику увагу ми приділяємо екологічності матеріалів та вишуканій фурнітурі, зручній у користуванні. Застосування сучасного обладнання та передових технологій виробництва дозволяє нашим працівникам гарантувати бездоганність роботи.

Основні переваги меблів на замовлення від нашої компанії:

  1. Відповідність усіх складових обраному стилю інтер’єру.
  2. Великий вибір матеріалів для втілення проектів.
  3. Ергономічне розміщення усіх складових.
  4. Раціональне використання корисної площі приміщень.
  5. Ексклюзивні меблі в єдиному екземплярі.
  6. Гарантована якість наших виробів.
  7. Великий діапазон цін, що дозволяє зробити оптимальний вибір на запланований бюджет.

Розкішний вигляд меблів нашого виробництва досягається застосуванням особливо складних технік: інкрустації по дереву, художнього різьблення, золочення та посріблення, штучного старіння, патинування, тонування тощо. Крім того, велику увагу ми приділяємо дрібним деталям інтер’єру, які врешті і додають йому витонченості та винятковості.

Що ми пропонуємо клієнтам?

Ексклюзивні меблі на замовлення в компанії WOOD LUXURY можна придбати як для дому, квартири, офісу, так і для елітних ресторанів, готелів, бізнес-центрів та інших закладів. Ми пропонуємо облаштування приміщень «під ключ» - за готовими проектами або з їх розробкою нашими дизайнерами. Ми з великою точністю відтворюємо всі деталі обраних інтер’єрів, виготовляємо авторські меблі, наповнюємо приміщення необхідними декоративними елементами.

Усі етапи робіт проходять контроль на якість, тому кінцевий результат максимально відповідає проекту. Ми даємо гарантію на свої меблі до 10 років, тому що абсолютно впевнені в результаті своєї праці. За рахунок налагодженій взаємодії усіх членів команди та продуманих етапів виробництва навіть складні індивідуальні проекти ми виготовляємо швидко та якісно.