Будинок з класичними меблями та сходами

Попереднє портфоліо

У представленому проекті ми реалізували згідно з візуальним планом виготовлення та монтаж меблів і складових інтер'єру будинку. Також було поставлено завдання підбору надійних та ексклюзивних матеріалів.

Дизайн концепція

Завданням дизайн-концепції було поставлено реалізацію виробів для інтер'єрів таких як: вітальня, кухня, гардеробна, сходинковий марш, дитяча та спальна кімнати, ванна кімната. У цьому проекті використаний класичний стиль з використанням та поєднанням сучасних матеріалів таких як: дерево, скло, метал, різні декоративні матеріали (камінь, кварц, композитні матеріали) та високоякісна лакофарбова продукція.

Реалізація

Даний сходинковий марш є сам по собі досить складним у виконанні, проте компанія взяла на себе відповідальність повністю реалізувати його - від технічного проектування до кінцевого виготовлення. Процес реалізації сходів починався з побудови складного технічного каркасу, армування та заливки бетону. Далі ми перейшли до підготовки закладних під сходинки. Після чого виготовили самі сходинки з використанням шарового ламелевого масиву дерева. Кожна деталь виробу потребувала зняття лекал та виготовлення індивідуальних шаблонів, починаючи зі сходинок та закінчуючи різними елементами декору. В реалізації проекту використано ковані елементи, вітражі, художня ліпка та мозаїка. Елементи модного стилю лофт знайшли своє відображення в оздобленні стін та каміну натуральним каменем, у дерев’яних балках, вишуканих меблях та ошатних металевих люстрах.

Використані технології:

Для реалізації даного проекту були використані висококласні матеріали такі як:

  • HDF  високощільний - для нанесення натуральних декоративних елементів типу масиву ламелі різних цінних порід дерева
  • ДСП (Подвійні каркаси) - для внутрішніх корпусів меблів
  • Столярна фанера - для більш масивних каракаців для рецепшенів, барних стійок, колон та виробів які потребують водостійості
  • Натуральний масив ламелі різних порід дерева (дуб, вільха, ясен)
  • Сендвіч-панелі власного виробництва у поєднанні таких матеріалів як (столярна фанера+HDF, столярна фанера+МДФ, столярна фанера+композитні матеріали, столярна фанера+HPL, столярна фанера+акріл, столярна фанера+цінні декоративні породи дерева)
  • Фурнітура Blum, Kress
  • Фурнітура індивідуального виробництва компанії, яка розрахована для прихованого монтажу
  • Фурнітура власного виробництва з нержавійки (основи для столів, ніжки столів, ручки, релінгові труби для вішаків)
  • Акрил - для виготовлення стільниць, барних стійок, меблів, підвіконь, сходинок
  • Скло різних товщин та обробки, тобто поєднання скла+метал та різна обробка типу тріплекса, гартування, піскоструя та виготовлення вітражу

Замовити схожий проект