Великий будинок на 2 поверхи в сучасному стилі

Попереднє портфоліо Наступне портфоліо

У даному проекті ми реалізували згідно з візуальним планом виготовлення та монтаж меблів і складових інтер'єру будинку. Також було поставлено завдання підбору надійних та ексклюзивних матеріалів.

Дизайн концепція

Завданням дизайн-концепції було поставлено реалізацію виробів для інтер'єрів таких як: вітальня, кухня, сходинковий марш, дитячі та спальні кімнати, ванні кімнаті для усіх членів родини. У цьому проекті використаний сучасний стиль з використанням та поєднанням ексклюзивних матеріалів таких як: дерево, скло, метал, різні декоративні матеріали (камінь, кварц, композитні матеріали) та високоякісна лакофарбова продукція.

Реалізація

Проектна реалізаці будинку повністю відповідає дизайнерським вимогам. В залі ми бачимо складну 3D панель на стіні за телевізором. Під час її виготовлення, було створено спеціальні шаблони для розміщення кожного елемента панелі. Також панель індивідуально розкреслювалася на стіні для того, щоб перевірити та переконатися, що її розміщення буде най ефективніше відносно комунікацій, які проведені на стіні. Також складним і в той же чай цікавим етапом, була дитяча хлопчика в котрій була шафа із косою нішою в спальному місці. Монтаж шафи відбувався із дотриманням техніки безпеки та посиленням каркасу для утримання більшого навантаження під час експлуатації. 

Замовити схожий проект