Як вибрати меблі для кухні?

Кухня - це місце, де часто проходять сімейні сніданки та вечері, обіди на вихідні й свята, прийоми гостей. Дуже важливо, щоб сучасний інтер'єр кухні був комфортним і функціональним. Тому для нього необхідно вибирати такі меблі, щоб після монтажу та встановлення не було розчарування. Елітні кухні на замовлення дозволяють створювати дизайни для індивідуальних потреб. Необхідно продумати розміщення меблів, зручність розташування полиць і шафок, системи їх відкривання. В інтер'єрі маленької кухні важливо не створювати ефект нагромадження.

Отже, перш ніж замовляти меблі для кухні, слід вирішити кілька попередніх завдань:

  1. Якщо на кухні необхідний ремонт, його потрібно завершити до покупки меблів.
  2. Обміркувати розміщення побутової техніки, подбати про доступність розеток.
  3. Вирішити питання про розташування обідньої зони або столової, а також робочих поверхонь.
  4. Для великих кухонь підійде круглий чи прямокутний стіл, тоді як для дизайну кухні-студії краще вибрати розкладний, висувний або барну стійку.
  5. Раціонально використовувати ніші та кутки, якщо такі є.
  6. Продумати місця для продуктів, посуду, домашніх заготовок і начиння: додаткові кошики, висувні модулі, навісні шафки тощо.
  7. Вибрати стиль для кухонних меблів: класичний, хай-тек, кантрі або лофт. Важливо, щоб стиль інтер'єру кухні не випадав із загальної концепції дизайну будинку чи квартири.

Тільки після вирішення всіх цих завдань можна замовляти кухню в Києві або іншому місті України.

Вибір матеріалів для облаштування кухні

Корпуси, фасади

Кухні за індивідуальним проектом, ціна яких бюджетна, виконуються найчастіше з МДФ (дрібнодисперсної фракції) і ДСП. Ці матеріали відповідають екологічним стандартам і дозволяють виготовлення якісного продукту.

Для створення елітних інтер'єрів кухонь в якості матеріалів для меблів використовують натуральне дерево, акрил, природний і штучний камінь. Часто корпуси виготовляють з МДФ, а зверху покривають їх натуральним деревом, пластиком, акрилом.

При монтуванні кухонних гарнітурів дуже важливо залишати зазори між ними і плитою - приблизно 2,5 см. Це сприяє вентиляції і захисту меблів від перегріву. Вбудована техніка для кухні не потребує пересторог, оскільки оснащена системою охолодження.

Глянцеві фасади виглядають ефектно, але вимагають ретельного догляду, тому що на них залишаються відбитки пальців. Матові поверхні набагато практичніші в щоденному використанні.

Стільниця на кухню

Обідні стільниці можуть мати різну товщину, залежно від стилю інтер'єру, але найчастіше достатньо 4-х см. Робочі поверхні роблять трохи товщими - від 6 до 10 см. Навантаження на такий стіл передбачене не більше 24 кг.

Відмінне рішення - стільниці з натурального каменю або штучного, який легший і економніший природних порід, при цьому досить довговічний.

Який колір меблів кращий?

При виборі кольору кухні під замовлення в Києві або іншому місті України не варто забувати, що світлі відтінки візуально збільшують простір, а темні - зменшують. Якщо вибрати яскраві відтінки - червоний, зелений, жовтий, оранжевий - кухня буде привабливим місцем для проведення часу, оскільки в оточенні подібних фарб формується гарний настрій. Використання яскравих контрастних відтінків чудово підійде для просторих приміщень, а для невеликих кухонь краще вибирати світлі чи пастельні відтінки меблів, розбавивши їх яскравим текстилем - шторами, серветками.

«Залишилися в минулому часи, коли на кухні обходилися випадково підібраними шафками, а місцем для неї служив закуток, поблизу від передпокою і десь поруч із дверима до туалету».

http://dizajngid.ru/

 

Використовуємо кухонний простір раціонально

Раціональність - дуже важлива складова дизайну кухні в квартирі, тому популярне використання навісних шаф з дверцятами, що відчиняються вгору. В них розміщують сушарки і полиці для посуду чи продуктів.

Висувні кутові шафи - ще одне функціональне дизайнерське рішення. Завдяки унікальній конструкції вони дуже місткі. Для такої шафки підійдуть полиці-каруселі, що обертаються навколо міцного вертикального стрижня.

Кухня на замовлення в Києві, ціна якої залежить від габаритів, матеріалів та складності виконання, повинна бути не лише привабливою і зручною, але й ергономічною. Для цього необхідно правильно розмістити окремі елементи та розпланувати систему висування ящиків, щоб все було під рукою, не вимагало зайвих рухів і витрат часу.