Шафа купе на замовлення в різних інтер'єрних стилях

Створюючи дизайн інтер'єру будинку, усі прагнуть зробити його найбільш стильним та сучасним, тому активно цікавляться модними тенденціями. Ми розглянемо, як вибрати підходящий варіант популярної сьогодні шафи купе під замовлення для різних стилів інтер'єру.

Шафа купе для інтер'єру в класичному стилі

Якщо інтер'єр планується в єдиному стильовому рішенні, то всі його складові повинні гармоніювати між собою за кольором, а також відповідати обраному стилю - оформлення, меблі, текстиль, освітлення. Багато хто думає, що дизайн шафи купе в спальню не підходить для класичного стилю інтер'єру, тому що для нього буде доречнішою традиційна одежна шафа. Така думка не правильна, оскільки сучасні виробники можуть настільки вміло декорувати шафу-купе, що вона ідеально відповідатиме класичним рішенням.

Декор розсувних дверей може бути виконаний під дерево, колір стін чи бути дзеркальним - залежно від того, що виявиться кращим для кожного конкретного інтер'єру. Усі ці варіанти дизайну шафи-купе і по-сучасному виглядатимуть, і відповідатимуть стилю класики.

Шафи купе в сучасних інтер'єрних рішеннях

Оскільки вбудована шафа купе на замовлення отримала загальне визнання як практичний та місткий елемент інтер'єру, сучасні дизайнери не мають наміру відмовлятися від нього у своїх пропозиціях.

Щодо сучасних стилів інтер'єру, то шафа-купе може виглядати в кожному з них дуже органічно. Єдиний момент - правильний вибір декору шафи для того чи іншого стилю.

  1. Для стилю мінімалізм характерна мінімальна кількість складових меблів та світлі відтінки. З урахуванням цього чудовим варіантом декору шафи-купе в такій обстановці будуть дзеркальні, скляні матові або білі розсувні двері. Таке оформлення повністю відповідає концепції мінімалізму: простір та свобода.
  2. Модний у великих містах стиль лофт відрізняється застосуванням індустріальних рішень, а також відсутністю поділу на кімнати. Для цього стилю шафу купе під замовлення в Києві також можна декорувати дзеркальними дверима або виконаними з матового скла.
  3. Стиль поп-арт обирають яскраві творчі особистості, бунтарі та індивідуальності. Вони не терплять буденності й стандартних рішень, тому в такому стилі превалюють яскраві кольори та незвичайні декоративні елементи. Шафу-купе в такому сусідстві найкраще декорувати теж якось неординарно: наприклад, нанести на поверхню дверей шафи яскравий малюнок або фотодрук.
  4. Стиль хай-тек відрізняється застосуванням в інтер'єрних рішеннях металу, скла і пластика. Для цього стилю чудово пасуватиме шафа-купе з розсувними дверима з металу, непрозорого скла, дзеркала.
  5. Прихильникам східного арабського стилю можна порекомендувати декор дверей шафи у вигляді піскострую із зображенням східних мотивів, а любителі японського стилю будуть у захваті від декоративного оформлення натуральним бамбуком чи ротангом.

«Виробники використовують різні матеріали при створенні шаф-купе, бо новітні технології роблять це можливим. Представлені гардероби є модернізованою меблями, тому для їх виготовлення застосовуються оздоблювальні матеріали, які легко вписуються в сучасну стилістику інтер’єру».

http://allua.kiev.ua/

Як бачимо, сучасна шафа купе на замовлення - це незамінна складова меблювання, яка чудово пасуватиме для будь-якого стилю інтер'єру. Усе, що потрібно - всього лише обрати правильний, відповідний стилю декор розсувних дверей, і шафа перетвориться в естетично привабливий елемент дизайну.