Меблі з дерева для заміського будинку

Важко відшукати власника заміського будинку, який не хотів би облаштувати його комфортно та привабливо. Дуже важливо так підібрати меблі, щоб і не переплатити зайвого, і отримати продукцію найвищої якості. Найпоширеніший варіант дизайну інтер'єрів заміських будинків - меблі з натурального дерева.

Такі вироби чудово вписуються в будь-який інтер'єр будинку, при цьому не порушуючи концепцію заміської атмосфери та природного оточення. Меблі корпусні для дому з масиву дерева бувають чутливими до змін температури та вологості, тому за ними потрібен ретельний і регулярний догляд.

З яких порід дерева виготовляються меблі?

Меблі для дому з натурального дерева найчастіше виготовляються з дуба, бука, сосни та ялини - порід, найбільш вологостійких та таких, що володіють вишуканим природним малюнком. Екзотичні породи манго або шишам також дуже затребувані, хоча вироби з них трохи дорожчі.

За належного догляду, що включає регулярне очищення від забруднень і пилу, натирання поліролями та спеціальним воском, меблі з натурального дерева служитимуть до 50-и років.

Обираємо меблевий стиль

Дизайн інтер'єру приватного будинку можна вибрати будь-який, при цьому при оформленні кімнат меблями з натурального дерева деякі з них бажаніші.

Наприклад, для меблів французького стилю прованс характерні практичність та лаконічність, дерев'яні деталі гармонійно поєднуються з кованими. Стиль «кантрі» перекладається як «сільський», але його елементи вже взяті з англійських класичних сіл. М'які меблі для дому, освітлення та текстиль також підбираються в суворій відповідності до обраного стилю.

Деякий час тому отримали популярність заміські будинки-зруби, виконані в старослов'янському стилі. Меблі для дерев'яного будинку необхідно підбирати відповідні - простих форм і дещо грубі на вигляд: дерев'яні масивні столи, лави, стільці, полиці та комоди.

Для сучасніших рішень підійде модний стиль лофт, в оформленні якого дерево також посідає важливу роль. На стелі кріпляться балки, а красиві меблі для будинку виконуються з дерева в поєднанні з металом та каменем.

Класичний стиль також передбачає обстановку з дерев'яних меблів, але при цьому вони досить витончені й вишукані.

Інтер'єр будинку в скандинавському стилі - нове віяння в дизайні будинку, і основні його ознаки - мінімалізм та натуральність. Меблі в такому стилі дуже прості, легкі, чітких геометричних конструкцій, без зайвих елементів і прикрас.

Популярний стиль шале передбачає дизайн інтер'єру невеликого приватного будинку, що нагадує мисливський: дерев'яні добротні ліжка, масивні столи та стільці, камін, шкури звірів - ось складові подібних рішень.

Кожен власник будинку обирає той сучасний інтер'єр будинку, який йому найбільше до душі, задовольняючий його потреби в комфорті та естетиці.

«Деревина є дуже довговічною та може слугувати впродовж тривалого часу за різних погодних умов. Звісно, цей матеріал може піддаватись деформації, проте це слід розглядати як його перевагу, адже навіть з тріщинами речі з натуральної деревини не втрачають свого вишуканого та благородного вигляду». 

https://mebli-bristol.com.ua/

Дерев'яні меблі - для Вас і Ваших близьких

Меблі для дому купити з натурального дерев'яного масиву необхідно задля таких переваг:

  • довговічності;
  • екологічної безпеки;
  • гарного зовнішнього вигляду;
  • міцності;
  • добротності;
  • аристократичності;
  • доступної ціни;
  • невибагливості в догляді.

Крім того, науково доведено, що деякі сорти дерев володіють оздоровчим та лікувальним ефектом для здоров'я людини, і ці якості зберігаються в меблях інтер'єрів заміських будинків.