Меблі для кафе чи ресторану на замовлення

Дизайн інтер'єру ресторану чи кафе - одна з найважливіших складових для залучення відвідувачів. Адже те, наскільки власнику вдалося створити по-справжньому затишне й атмосферний місце, що відповідає заявленій концепції, залежить в подальшому популярність закладу і дохід співробітників. Тому вибирати меблі для інтер'єру кафе або ресторану необхідно з особливою ретельністю, продумуючи навіть найменші деталі.

У наш час не складно обрати меблі для ресторану в будь-якому стилі. Можна купувати окремі елементи для створення композиції, а можна замовити гарнітур в стилі мінімалізм, класика, модерн, лофт тощо. Чудовий варіант: весь інтер'єр продумати самостійно або за допомогою професійного дизайнера, і замовити «під ключ». Компанії, які виконують подібні замовлення, відповідають за результат. Вони не лише виготовляють меблі, але й підбирають усі необхідні аксесуари: текстиль, декоративні вироби, освітлення.

Як правильно обрати меблі для ресторанів і кафе в Києві і Україні

Існують загальні правила, за якими критеріями слід обирати меблі, щоб дизайни кафе барів і ресторанів надовго зберегли свою привабливість.

  1. Надійність конструкцій. Хоча зовнішній вигляд також має значення, насамперед меблі в кафе повинні бути максимально надійні, стійкі та міцні. Тому вибирати дешеві меблі ми не рекомендуємо. Фурнітура має відповідати стилю.
  2. Купівля про запас. Краще замовити додатковий комплект столу зі стільцями, ніж згодом їх не вистачатиме. У громадських місцях трапляються непередбачувані ситуації, і псування меблів передбачає заміну.

Ціна меблів для барів і ресторанів найчастіше залежить від стилю та матеріалів, які підбираються з урахуванням не лише краси, але й практичності. Меблі можуть бути виконані з натурального дерева, МДФ, акрилу, штучного кварцу, пластика, металу. Якщо оббивка меблів світла і погано чиститься - не варто її обирати. Перевагу краще надавати матеріалам, які легко чистяться, та яких наразі величезний асортимент кольорів і фактур. При виборі меблів для ресторанів та кафе звертаємо увагу на якість оббивки, надійність каркасу, дизайн і зручність конструкції.

Сучасні компанії з виготовлення меблів надають на вибір клієнтів:

  • легкі та міцні столи;
  • високі стільці до барної стійки;
  • вишукані стільці для гостей в залі;
  • зручні дивани - на 2-5 гостей;
  • м'які пуфи;
  • комфортні м'які крісла.

Крім того, різноманітні меблеві комплекти для кафе, барів і ресторанів різних концепцій, стильових рішень, цінових рівнів.

Меблі для кафе

Інтер'єр затишного кафе передбачає комплектацію меблів найчастіше на 2-4 людини. Столи та стільці обираються не громіздкі, щоб їх можна було пересувати, розміщуючи більше відвідувачів.

Барні меблі

Дизайн бару може бути будь-яким, проте меблі для нього мають бути надто стійкі й міцні. Це відноситься і до барної стійки, і до стільців. Такі стільці зазвичай високі, тому їх бажано вибирати з металевими або дерев'яними каркасами.

Ресторанні меблі

Увесь дизайн ресторану та його меблі зазвичай демонструють статус закладу і цілком відповідають загальній обраній концепції. Два основні критерії хорошого дизайну ресторану: унікальність та відмінна якість.

Подібні рекомендації можна взяти на озброєння при складанні дизайн-проекту для ресторану або кафе.

Клубні меблі

Меблі для клубу вибираються стильні, яскраві та міцні. Усе навколишнє оточення подібного закладу покликане підтримувати гарний настрій гостей та викликати позитивні емоції.

Меблі для холу закладу

Меблі для холу кафе чи ресторану також мають значення. Вони повинні відповідати загальному стилю та органічно вписуватися в інтер'єр за розмірами й формами.

Дизайн невеликого кафе класу піцерія, закусочна чи дитяче кафе передбачає вибір легкх та практичних меблів з пластика чи акрилу, тоді як для кафе барів і ресторанів в Україні екстра-класу чи атмосферних закладів із меблів краще обирати дорогі моделі, висококласні матеріали, а також ретельно продумувати дизайн усіх складових. У такі місця люди приходять не лише перекусити, а й відпочити, розслабитися, поспілкуватися, відзначити свята, тому м'які затишні крісла або дивани просто необхідні.

Запам'ятайте головне правило: меблі для сучасних кафе та ресторанів повинні відрізнятися приємним зовнішнім виглядом, зносостійкістю, ергономічністю, і відповідати дизайнові інтер'єру закладу.