Модульні та вбудовані меблі для дому

Існують різні способи збільшення простору за допомогою інтер'єру будинку або квартири. Розглянемо, як це можна зробити за допомогою сучасних і конструктивних меблів. Ні для кого не секрет, що з часом житловий простір заповнюється різними речами, і, здавалося б, у достатньо просторій квартирі або будинку стає тісно. Корпусні меблі, звичні з дитинства, забирають дуже багато території - близько 40-60% житлової площі. При цьому простір між верхом шафи і стелею ніяк не використовується.

У подібній ситуації вихід один: замінити громіздкі меблі на сучасні, щоб ефективно використовувати житловий простір. До таких меблів відносяться:

  • шафи-купи;
  • вбудовані меблі;
  • модульні меблі.

Модульні меблі: практично й cтильно

Модульні меблі цікаві тим, що за проектом замовника з окремих модулів монтується меблевий гарнітур для будь-якої кімнати - дитячої, вітальні, спальні або кухні. Самі модулі можуть бути різних параметрів і різного призначення: ліжка, комоди, шафи для книг або одягу, письмові, комп'ютерні столи, тумбочки, ящики для іграшок та інших речей.

Наприклад, фірма у США Mr. DOORS (https://www.mrdoors.ru/) надає 29 складових, зібрати з яких можна 12 абсолютно різних за призначенням, виглядом та розмірами модулів, з переходами, стиками й різною глибиною. Модуль для передпокою в їхньому виконанні не лише комфортний з точки зору функціональності, але й вдало розділяє простір передпокою від гостьової кімнати. При цьому стелажі в зоні доступу з кожного боку, усе розміщено максимально ергономічно в дизайні інтер'єру приватного будинку.

Якщо в невеликій квартирі кімната має кілька призначень, то можна використовувати гібридний модуль, що об'єднує в собі функції спальні й кабінету, кухні та їдальні. Відкидні столи, ліжка, стільчики в зібраному стані впорядковують житлове приміщення, додають світла і простору.

Вбудовані меблі та їхні особливості

Вбудовані шафи купе на замовлення в Києві, як і інші вбудовані меблі для дому, не мають корпусів, і це відрізняє їх від модульних меблів. Їхні стінки, верх і низ закріплюються до стелі, стін та підлоги, утворюючи з ними загальну поверхню. Розміри й форми вбудованих меблів ідеально відповідають місцю розміщення. Таке розташування дуже ефективне - вбудовані меблі надають можливість корисно використовувати усілякі закутки й куточки, арки та перекриття.

Складові вбудованих меблів збираються відповідно до потреб мешканців: встановлюються полиці й полички, ящики, секції для речей, зручні вішалки. У верхній частині шафи-купе розміщують сумки, валізи, у нижній - взуття, пилосос та інші речі. Усе розташовується зручно, і щоб щось дістати, досить відчинити дверцята або висунути ящика.

Бічні стінки вбудованих меблів виготовляються з дерева, панелей ДВП і ДСП, тоді як для дверей застосовуються різноманітні матеріали: скло, пластик, акрил, дзеркало, метал. Вони можуть бути скомбіновані з кількох матеріалів.

Замовляйте ексклюзивні меблі для дому!

Розсувні або складні двері використовуються не тільки для вбудованих меблів, але й для розділення простору. З їхньою допомогою можна зонувати територію будинку, влаштувавши гардеробну або домашню тренажерну. Дзеркальні поверхні вбудованих меблів візуально розширюють простір, прикрашають дизайн будинку.

Вбудовані меблі сприяють тому, щоб на виду залишалися найнеобхідніші речі, все інше ховається. Монтаж вбудованих меблів для фахівців не складає труднощів, вони впораються з ним досить швидко. Обираючи модульні та вбудовані меблі, кожен враховує свої індивідуальні потреби та запити своєї сім'ї, тому результат подібного меблювання завжди ексклюзивний.