Оформлення інтер'єру кабінету вдома

Сучасний інтер'єр домашнього кабінету виглядає трохи інакше, ніж в минулому столітті. Раніше для його облаштування обирали високі, на всю стіну, стелажі, камін, масивний диван та громіздкий стіл. У наші дні більшість обирають затишок та максимальну функціональність інтер'єрів домашніх кабінетів.

Меблі для кабінету під замовлення

Меблі для кабінету складно підібрати окремо, створивши в результаті гармонійне ціле. Тому найкраще замовляти обстановку для кабінету за індивідуальними вимірами та проектами, щоб складові поєднувалися в єдиній композиції. Крім естетичної привабливості, меблі в кабінет на замовлення відповідатимуть усім вимогам споживача, максимально задовольняючи його особисті потреби.

При оформленні інтер'єру кабінету чи окремої робочої зони необхідно дотримуватися одного стилю, і найчастіше це класичний, мінімалізм або хай-тек.

В якості матеріалів для кабінетних меблів можна використовувати МДФ, натуральне дерево, метал, штучний камінь, пластик, скло - залежно від дизайну інтер'єру кабінету.

При індивідуальному замовленні розробляється проект, який затверджується замовником, після чого починається виробництво. Паралельно підбирається матеріал для оббивки, а також варіанти декорування.

Багато компаній пропонують інтер'єр для кабінету «під ключ», що включає не лише меблювання, але й наповнення приміщення предметами декору, текстильними виробами, освітлювальними приладами.

Вибираємо стиль інтер'єру для домашнього кабінету

Розглянемо інтер'єри кабінетів у квартирі або приватному будинку в трьох популярних стилях.

 • Класика

Класичний інтер'єр кабінету в будинку передбачає такі складові: книжкова шафа, секретер, робочий стіл, комфортний стілець, невеликий диван. Класичні меблі відрізняються добротністю та естетичною привабливістю. Матеріали підбираються природні: дерево, шкіра для оббивки, оксамит чи велюр - для штор. В якості декору - живопис та живі квіти. Світильники також необхідно підібрати відповідні для інтер'єру кабінету в англійському стилі: торшери, настільні лампи, бра. Кольори підійдуть приглушені, темних відтінків.

 • Мінімалізм

Робочий кабінет інтер'єр якого складено в мінімалістичному стилі, відрізняють максимальна функціональність та гармонія складових. Стіл - ергономічний і місткий, стелажі замінені на легкі полиці. Замість дивана можна встановити тахту, а замість м'якого крісла - офісний стілець. Світильники - направляючі або вбудовані. Кольори краще світлі, з кількома яскравими акцентами. Меблі з натурального дерева, пластика, МДФ, штучного каменю - за бажанням.

 • Хай-тек

Кращі інтер'єри кабінетів у стилі хай-тек виглядають ультрасучасно. Особливість цього стилю - раціональність та використання сучасних матеріалів: оргскла, акрилу, металу. Робочий стіл, наприклад, може мати скляну стільницю та металеві ніжки. Стільці підбираються відповідні. Освітлення - галогенове або світлодіодне. При цьому непогано, якщо в кабінеті достатньо природного світла. На вікнах - жалюзі. Такий дизайн інтер'єру кабінету в домівці передбачає два чи три відтінки, гармонійно поєднаних між собою. На стінах - фотографії або сучасне мистецтво.

«Краще знайти найтихіше місце у домі, якомога далі від вітальні або дитячої й там розташувати свій кабінет. Важливо, щоб атмосфера кабінету мотивувала до продуктивної роботи й не викликала втоми. Не варто сидіти спиною до вікна або дверей, але головне, щоб тут було достатньо освітлення, як природного, так і штучного». https://stylbest.com.ua/

Переваги виготовлення кабінету для дому «під ключ»

Найкращі меблі для кабінету виготовляються на замовлення, оскільки тоді враховуються і особливості приміщення, і індивідуальні запити господаря кабінету. Крім того, замовник отримує переваги:

 1. Вибір дизайну кабінету в квартиру чи будинок, виготовлення меблів усіх рівнів складності, вибір форми, розміру, кольору, матеріалів.
 2. Виконання всіх складових інтер'єру кабінету в єдиному стилістичному рішенні.
 3. Вибір комплектації меблів.
 4. Обговорення варіантів виготовлення меблів.
 5. Вибір оббивки, встановлення ефективних освітлювальних приладів.
 6. Доставка та збирання меблів.
 7. Гарантійне обслуговування від компанії.
 8. Знижки при замовленні кабінету «під ключ».

Кожна людина прагне особисто взяти участь в розробці дизайну кабінету в приватному будинку для внесення необхідних корективів, а це можливо лише при індивідуальному замовленні. Кабінет під замовлення буде настільки комфортним і затишним, що робота в ньому доставлятиме радість та задоволення, а при такому настрої продуктивність праці неодмінно зросте.