Класика гардеробної кімнати

Не так давно гардеробна кімната вважалася показником розкоші. У наш час багато хто прагне встановити нехай навіть невелику гардеробну в будинку чи квартирі. Адже це гарантія практичного й зручного розміщення одягу та взуття, зберігання речей в порядку й чистоті. Крім того, в гардеробній системі розміщують також інші необхідні предмети: прасувальну дошку, чистячу техніку та засоби догляду за одягом і взуттям. Якість системи для гардеробної можна визначити за її функціональністю та ергономікою.

Сучасні гардеробні на замовлення

Сучасні гардеробні системи в Києві та інших містах - це не просто приміщення з великою кількістю поличок для взуття та вішаків, це кімнати зі спеціальними стелажами й тумбами, з привабливим інтер'єром та продуманими дрібницями. При цьому дизайн повинен бути підпорядкований головним функціям:

  • можливістю швидкого доступу до речей;
  • наявністю одного чи кількох дзеркал, щоб приміряти вбрання на місці;
  • оптимальними умовами зберігання всього вмісту.

Якщо гардеробна кімната маленька, вона виконуватиме функцію великої шафи, тоді як набагато краще, якщо на вигляд це кімната. В якості стін для гардеробної багато хто використовує стіни житлової кімнати, щоб заощадити на матеріалах. Інший варіант - задіяти зайвий простір приміщення, який до цього був вільним, і отримати гардеробну в кімнаті.

У малогабаритній квартирі за великого бажання можна спорудити кутову гардеробну, застосувавши для цього шафу-купе. Виготовлення кутової гардеробної на замовлення в Києві, як і будь-якої іншої, найкраще довірити професіоналам, щоб вони виконали індивідуальні виміри та раціонально використовували кожен сантиметр. Розсувні двері - чудове рішення для компактної гардеробної.

Гардеробні кімнати привабливі тим, що речі в них не просто зберігаються, а кожній з них відведене певне місце. Одяг не мнеться, не припадає пилом, чудово оглядається і, за необхідності, використовується. У гардеробній дуже зручно зберігати на видноті речі відповідно до сезону, а також нескладно своєчасно за ними доглядати.

Гардеробна кімната: дизайн у класичному стилі

Для квартири чи будинку з інтер'єром в класичному стилі логічно створити й відповідну гардеробну. Якщо під неї виділена простора кімната, то буде гармонійним поєднання зони зберігання речей із зоною відпочинку. Багато хто полюбляє комплектуючі для гардеробних систем купити готові, але більшість обирає індивідуальні замовлення.

Щоб утворився інтер'єр за прикладом вітальні, класичну гардеробну найкраще декорувати деревом: підлогу викласти паркетом або покрити дошками, встановити стелажі й шафки, закриті системи зберігання. Інтер'єр гардеробної можна доповнити парою м'яких зручних крісел із журнальним столиком, а також банкеткою. Рами для дзеркал слід обрати відповідні стилю, під дерево чи шкіру, купити класичні світильники. В якості декоративного оформлення для класичного стилю ідеально пасуватимуть живописні роботи - одна або кілька, залежно від розміру приміщення.

Гардеробна кімната, облаштована ​​в класичному стилі та з гармонійним поєднанням відтінків, стане предметом гордості в будь-якому будинку.

«Як би парадоксально це не звучало, але окрема гардеробна кімната, навіть невелика, не тільки не забирає, а навпаки, заощаджує місце, дозволяючи звільнити більше простору для життя в інших кімнатах. Однак простого виділення місця для зберігання одягу зовсім не достатньо». https://kuhni.if.ua/

Елітні гардеробні з масиву

Гардеробні дизайн яких виконаний в класичному стилі з масиву натурального дерева, виглядають по-справжньому елітно. Крім комфорту та чудової функціональності натуральне дерево подарує радість естетичної насолоди. Як матеріал для створення екологічних і надійних меблів для гардеробної кімнати слід застосовувати вільху, дуб, бук. Складові меблів з дерева декоруються:

  • різнобарвною емаллю;
  • позолотою;
  • тонуванням;
  • різьбленням.

На завершення підбирається фурнітура, відповідна стилю.

З приводу створення класичного інтер'єру для гардеробної кімнати та повного її оформлення звертайтеся до професійних фахівців компанії Wood Luxury, і результат буде неперевершеним!