Меблі для готелів: особливості

Інтер'єр сучасного номера в готелі повинен бути функціональним та привабливим за дизайном. Меблі у формуванні відповідної атмосфери грають одну з найважливіших ролей. Після придбання її необхідно правильно розмістити, що гостям було комфортно й затишно.

Як обрати меблі для номера в готелі

Оформляючи дизайн номерів готелів у будь-якому стилі, важливо враховувати якість меблів, щоб вона довгий час не потребувала ремонту.

Головні вимоги до сучасних готельних меблів:

  • стійкість;
  • міцність;
  • практичність;
  • стійкість до забруднень та хімречовин;
  • стійкість до вигорання;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • відповідність концепції готелю.

Які меблі краще купити в готель?

Меблі для готелів підбираються відповідно до названих критеріїв, а також залежно від зірковості закладу та класів номерів. Також до уваги береться загальна концепція дизайн проекту готелю.

Ліжка та приліжкові тумбочки - обов'язкові елементи будь-якого готелю. Велике, розкішне ліжко подарує міцний сон та приємне розслаблення, тому слід подбати як про розміри ліжок, так і про зручні ортопедичні матраци. Тумби дозволяють тримати під рукою необхідні речі - мобільник, книгу, косметику тощо.

Шафи для одягу в готелях мають бути міцними та місткими. Кріплення стулок також повинні бути надійними.

Журнальні та туалетні столики в готельних номерах завжди повинні відповідати обраному стилю, їх можна встановлювати біля вікон, додавши кілька крісел.

Красиве вишукане дзеркало біля ліжка також буде не зайвим. Комод - ще один неодмінний атрибут статусного готельного номера. Меблевий гарнітур часто доповнюється столиком з міні-баром, а також столиком чи підставкою під телевізор.

Якщо немає можливості запросити професійного дизайнера для розробки концепції оформлення всього готелю, то для затвердження дизайн проекту номерів люкс така співпраця обов'язкова.

Важливо пам'ятати про те, що відвідувачі ставляться до готелю як до тимчасової домівки і прагнуть отримати в ньому затишок, комфорт, а також місцевий колорит. Тому меблі для готелю найкраще підбирати вже за затвердженим дизайном інтер'єру розробленої концепції.

«Інтер'єр, в який потрапляє людина, повинен викликати почуття впевненості, надійності, спокою. Не буде перебільшенням сказати, що меблі для готелю є практично візитівкою будь-якого готелю. Досить лише поглянути на дизайнерське оформлення, якість меблів, і можна безпомилково скласти думку про готельний сервіс в цілому.»

http://premiumebel.ru/

Як професіонали замовляють меблі для готелів

Дизайнери обирають меблі для готелів надзвичайно ретельно, з урахуванням двох дуже важливих моментів, на які непрофесіонали можуть просто не звернути уваги:

  1. Елітні меблі для готелю мають бути в кілька разів міцнішими та витривалішими від домашніх меблів. Вони повинні гарно піддаватися чищенню та зберігати свій привабливий вигляд тривалий час.
  2. Меблі для готелів не повинні коштувати більше, ніж закладено в бюджеті інвестора.

З урахуванням цих обох чинників питання вибору меблів для готелів здається не таким вже й простим.

Основна характеристика готельних меблів - надійність фурнітури та лакових покриттів, максимальна функціональність. Крім того - міцність, екологічна безпека, відповідність модним течіям. Меблі для готелю повинні важко ламатися та легко ремонтуватися.

Ураховуючи всі ці вимоги при виборі меблів для облаштування інтер'єру готелю слід детально вивчити матеріали, що використовуються при їх виготовленні, самого виробника, технології виробництва меблів для готелів, розміри складових, площі робочих поверхонь. І лише переконавшись, що за всіма показниками все влаштовує, можна приступати до оптових закупівель готельних меблів або замовляти унікальні меблі за індивідуальними проектами.